Inteligentný systém In one by Legrand

Predstavte si situáciu, že prídete večer domov, stlačíte jedno tlačidlo, žalúzie sa automaticky zatiahnu, rozsvieti sa tlmené svetlo s vopred nastavenou intenzitou, nastaví sa správna teplota v miestnosti a zaznie hudba z domáceho audiosystému.

In One by Legrand je komfortný systém nastavovania a ovládania elektroinštalácie a spotrebičov podľa vášho priania. Pointou je ovládať všetko jedným dotykom, takmer celú domácnosť z jedného bodu, čím sa enormne zvyšuje komfort a pohodlie užívateľa.

Obrovskou prednosťou je možnosť inštalácie nielen do novostavieb, ale aj v prípade, že rekonštruujete. In One by Legrand vie komunikovať aj bezdrôtovo.

Zaujímavým prvkom je možnosť nastavenia rôznych scén. Netreba chodiť po byte a zapínať spotrebiče jeden za druhým. Stačí vopred nastaviť scénu a potom vychutnávať to, čo príde po jednom dotyku na ovládači. V prípade, že sa vám nechce vstávať z kresla, siahnete po diaľkovom ovládaní. Scén si môžete naprogramovať niekoľko.

In One by Legrand dokáže ovládať bezpečnostné prvky, alarmy alebo pohybové snímače. A to všetko za prijateľnú cenu a s obrovskou pridanou hodnotou.

V ponuke sú vkusné dizajnové prvky. 18 dizajnov, od základných plastových rámikov, až po špičkové kožené prevedenia v kombináciách s kovom.

PDF na stiahnutie
Produkty použiteľné so systémom In One by Legrand
Stmievač Scénarová jednotka Ovládač žalúzií
Diaľkové ovládania    
     Nakupujte pohodlne cez náš internetový obchod. Viac ako 1300 produktov za skvelé ceny.
Vyberte si z 11 krytiek a 74 rámikov a vytvorte si svoj vypínač, ktorý bude ladiť s vašim interiérom.
Otvorili sme pre Vás nový showroom v Bratislave na Panónskej ceste 4. Otvorené denne od 10:00 do 18:00.