eshop BUČO.sk
background-image

Legrand

vypinac1

Niloé

Spínačový rad pre stavby s nižším rozpočtom. Základná ponuka funkcií v jednoduchých 4 farebných variáciách.

vypinac1

Valena Life

Valena Life vynovuje svoj sofistikovaný štýl a znásobuje inovatívne riešenia. Moderný dizajn nového radu odráža aktuálne trendy: štvorec vo štvorci prináša jemný tvar a racionálne prevedenie, čím uspokojí rôzne potreby a hodí sa do akéhokoľvek prostredia.

vypinac1

Valena Life s Netatmo

Mať smart domov je jednoduché ako hračka. Predstavte si, že vaša domácnosť poslúchne váš hlas alebo dotyk. Že môžete prispôsobovať, ako sa správa, a že vám vaša domácnosť pomáha sledovať a šetriť spotrebu elektrickej energie a ochráni vašu rodinu.

vypinac1

Living Light

Klasické tvary v nadčasových dizajnoch. Len to, čo sa v čase stalo klasikou, má zmysel inovovať a posúvať ďalej. Livinglight rámiky toto spĺňajú. Užite si nové tvary, materiály aj farby.

vypinac1

Céliane

Klasické tvary v nadčasových dizajnoch. Len to, čo sa v čase stalo klasikou, má zmysel inovovať a posúvať ďalej. Užite si nové tvary, materiály aj farby.

vypinac1

Oteo

Povrchové vypínače Oteo od značky Legrand sú ideálnou voľbou pre montáž bez sekania do steny v interiéri. Jednoduchý dizajn v bielej farbe a krytí IP2x. Kompletný vypínač Oteo sa skladá z prístroja s krytkou a povrchovej krabice v jednonásobnom až trojnásobnom prevedení.